معرفی شرکت

شرکت سولار صنعت بخاربا بهره گیری از نیروهای کار آزموده ، متخصص و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات وتکنولوژی ساخت انواع تجهیزات صنعتی در زمینه طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی انواع دیگ های بخار ، روغن داغ ، آب داغ ، آب گرم ومخازن تحت فشار و مبدل های حرارتی ، برج تقطیر، رآکتور، وست هیت بویلر ، اکونو مایزر ،اتوکلاو، کندانسورها، ریسیورها و انواع تجهیزات پالایشگاهی در صنایع مختلف اعم از نفت و گاز و پتروشیمی ، نیروگاهی، صنایع غذایی،نساجی ،دارویی، رنگ و رزین مشغول به فعالیت می باشد.

این شرکت عضو سامانه تامین کالا( بانک تولید کنندگان )شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد که در چندین پروژه نفتی از جمله:

1 ـ طراحی و اجرای سیستم های گر مایشی مازوت و قیر جهت نگهداری و حمل و بارگیری به کشتیها در بندر شهیر رجایی (بندر.P.C. بندر امام، بندر ماهشهر به صورتعباس)

2 ـ طراحی وساخت برجهای تقطیرومبدلهای حرارتی قیرومازوت سلیمانیه و اربیل عراق حضور پر رنگی داشته است

آنچه که این مجموعه را از دیگر شرکتها متمایز میسازد توجه فراوان به استفاده ار بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و نظارت کامل

و بسیار دقیق واحد Q.C به کیفیت کالاهای تولید شده میباشد،که در همین راستا منجر به دریافت گرید انرژی A در ساخت دیگهای بخار شده است.

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی: تهران، اتوبان همت شرق به غرب ، بعد از بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان سردار جنگل، چهارراه مخبری(اولین چهارراه)، ضلع جنوب شرقی چهارراه، پلاک 45، واحد5

تلفن : 44489284-44489285

+ اطلاعات بیشتر

موقعیت در نقشه

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree